Tržiště Sběratelé Novinky Group Break Box Break
02.01.2024 22:47

Zahrej si o 3 hlavní výhry ze setu Paldean Fates!

⭐️ GROUP BREAK #29 ⭐️
 

Tento měsíc si zahrajeme o 4 nové Elite Trainer Boxy ze setu Paldean Fates, které čekají na 3 zúčastněné! A jako vždy nikdo neodejde s prázdnou, pro každého zúčastněného sběratele otevřeme jeden balíček Scarlet & Violet!


Co všechno můžete vyhrát: ⭐️ 1. hlavní cena 2x Elite Trainer Box – Paldean Fates

⭐️ 2. hlavní cena Elite Trainer Box – Paldean Fates

⭐️ 3. hlavní cena Elite Trainer Box – Paldean Fates


⭐️ Každý zúčastněný sběratel vyhrává 1x balíček Scarlet & Violet!

⚠ Jedinou podmínkou účasti je mít v době, kdy končí soutěž, tj. 31.1.2024 v 18:00, Gold předplatné. ✅ Gold předplatné vám vydrží na měsíc a přináší spoustu dalších výhod na tržišti jako je služba Ochrana nakupujícího zdarma atd. ⚠ Pro nákup Gold předplatného je potřeba být zaregistrovaný na tržišti a následně stačí kliknout na "MÁM ZÁJEM" v sekci Group Break a zakoupit Gold předplatné. 🙂 Všechny Scarlet & Violet balíčky budou otevřeny na livestreamu a zaslány výhercům. Hlavní ceny budou náhodně vylosovány mezi všemi předplatiteli a také zaslány výhercum. Proto vás prosíme, abyste si zkontrolovali, zda máte vyplněné údaje na profilu, abychom věděli, kam výhru zaslat. Livestream proběhne na našem YouTube kanále PokeHall ve středu 31.1.2024 ve 20:00! Děkujeme Viridian Martu za dlouhodobou podporu a doporučujeme e-shop navštívit, rozhodně si zde vyberete produkty, které hledáte a můžete u toho využít i jejich bonusový program!

Stejně tak doporučujeme kouknout na V-GRADING, kde své kartičky můžete nechat ohodnotit a díky kódu POKEHALL10 dokonce s 10% slevou! Těšíme se na další velké otvírání s vámi!


populární nabídky