Tržiště Sběratelé Novinky Group Break Box Break
30.09.2023 22:49

Vyhrej Jungle balíček z roku 1999!

⭐️ GROUP BREAK #26 ⭐️

Tento měsíc si zahrajeme o velmi starý kousek! Hlavní cena je hlavně pro zapálené sběratele a to ať už balíček berou jako investici nebo zkrátka vzpomínku na začátky Pokémon karet. Každý zúčastněný má šanci na vylosování hlavní ceny – Jungle balíček z roku 1999 a mimo to garantovaný jeden balíček Obsidian Flames!

Co vše je tedy ve hře: ⭐️ 1. hlavní cena - Jungle balíček


⭐️ Každý zúčastněný vyhrává 1x balíček Scarlet & Violet – Obsidian Flames (tahány z více booster boxu) ⚠ Jedinou podmínkou účasti je mít v době, kdy končí soutěž, tj. 31.10.2023 v 17:00, Gold předplatné. ✅ Gold předplatné vám vydrží na měsíc a přináší spoustu dalších výhod na tržišti jako je služba Ochrana nakupujícího zdarma atd. ⚠ Pro nákup Gold předplatného je potřeba být zaregistrovaný na tržišti a následně stačí kliknout na "MÁM ZÁJEM" v sekci Group Break a zakoupit Gold předplatné. 🙂 Všechny Scarlet & Violet – Obsidian Flames balíčky budou otevřeny na livestreamu a zaslány výhercům. Hlavní ceny budou náhodně vylosovány mezi všemi předplatiteli a také zaslány výhercum. Proto vás prosíme, abyste si zkontrolovali, zda máte vyplněné údaje na profilu, abychom věděli, kam výhru zaslat. Livestream proběhne na našem YouTube kanále PokeHall ve čtvrtek 31.10.2023 ve 20:00! Děkujeme Viridian Martu za Scarlet & Violet Obsidian Flames booster boxy a doporučujeme e-shop navštívit, rozhodně si zde vyberete produkty, které hledáte a můžete u toho využít i jejich bonusový program!

Stejně tak doporučujeme kouknout na V-GRADING, kde své kartičky můžete nechat ohodnotit a díky kódu POKEHALL10 dokonce s 10% slevou! Uvidíme se živě, moc se na vás těšíme!


populární nabídky